ZiskejZdravi.cz

Osvěžte svojí pleť zevnitř - rozinky jsou zázrak

Rozinky jsou výživné, dávají mnoho energie a jsou nízkotučnou potravinou. To pomáhá udržet pokožku zdravou a krásnou. Níže jsou uvedeny některé výhody rozinek pro kůži:

11. Na rozdíl od současných krémů, chrání rozinky pokožku zevnitř díky ochraně buněk před poškozením. Jsou baleny s fenolem, což je antioxidant, který brání volným radikálům před poškozením kožních buněk, kolagenu a elastinu. To pomáhá oddálit vznik příznaků stárnutí jako jsou vrásky, jemné linky a skvrny.

12. Antioxidanty v rozinkách urychlují „opravu" kožního systému, udržují pokožku porovitě kyprou a brání ji před poškozením. Také omlazují kožní buňky a zabráňují prohýbání kůže.

13. Rozinky obsahují resveratrol, látku, která je velmi prospěšná pro udržení zdraví pokožky. Odstraňuje toxické a černé buňky z krve a pročišťuje tak krev. To také pomáhá zlepšit produkci červených krvinek v těle. To udržuje kůži čistou, lesklou a dobře vyživenou.

14. Toxicita krve, také známá jako acidóza, je stavem, který zvyšuje v těle kyselost. To může vést ke komplikacím, jako jsou kožní vřídky, pupínky a psoriáza (lupénka). Vysoké množství hořčíku a draslíku v rozinkách neutralizuje žaludeční kyseliny. To pomáhá při léčbě acidózy a udržuje pokožku zdravou a bez problémů

15. Spotřeba tmavých hrozinek urychluje pomocí funkce jater detoxikovat tělo. To pomáhá vymýt toxiny z těla a tím můžete získat čistou a zářivou pleť.

16. Rozinky také pomáhají chránit pokožku před poškozením sluncem. Fytochemikálie v nich obsažené chrání naše kožní buňky před poškozením způsobeným při pobytu na slunci. Aminokyseliny v rozinkách zvyšují obnovu pokožky a vytváří ochrannou bariéru proti poškození sluncem. To je užitečné k prevenci rakoviny kůže.

17. Antioxidanty v rozinkách bojují proti volným radikálům v těle. Tím se zpomaluje proces oxidace a brání rozpadu DNA naší pokožky.

18. Rozinky obsahují vitaminy A a E, které pomáhají stimulovat vývoj nových buněk ve vnějších vrstvách pokožky. Zlepšují hydrataci pokožky, aby měla pružný a mladší vzhled. Pravidelná konzumace rozinek také dělá pokožku zářící a krásnou.

Rozinky na vlasy:

Rozinky obsahují dostatek živin příjemných pro vlasy jako je vitamin B, železo, draslík a antioxidanty, které jsou nezbytné pro zlepšení stavu vlasů. Některé z výhod rozinek pro vlasy zahrnují následující:

19. Tyto malé sladkosti jsou obaleny železem, živinou, která je potřebná pro udržení zdraví vlasů. Nedostatek železa může působit, že jsou vlasy nevýrazné a slabé a také silnou ztrátu vlasů. Železo zlepšuje krevní oběh v těle a stimuluje buňky vlasového folikulu. Tím se vlasy stávají zdravými a silnými. Takže snězte každý den hrst rozinek, abyste získali svou dávku železa.

20. Rozinky obsahují velké množství vitamínu C, který usnadňuje vstřebávání minerálních látek a poskytuje výživu. To pomáhá udržovat přirozenou barvu vlasů. Dalším skvělým ovocem, které bojuje proti šedivění je moruše.

21. Konzumace hrsti rozinek denně posílí cévy. To zase sníží šupinatění, lupy a svědění pokožky hlavy. Resveratrol přítomný v rozinkách potlačuje zánět kůže na hlavě a úmrtí buněk, aby se zabránilo vypadávání vlasů. Rozinky také dokáží bojovat proti vypadávání vlasů způsobené škodami v životním prostředí.

22. Konzumace potravin bohatých na antioxidanty může do značné míry zabránit vypadávání vlasů. Antioxidanty v rozinkách způsobují že nedochází k poškození vlasů, protože stimulují zdravé vlasové folikuly. Také mohou podporovat zdravé buňky nezbytné pro růst vlasů.

23. Rozinky obsahují několik základních živin, které podporují zdraví vlasů. Vitamin C v rozinkách udržuje pojivovou tkáň folikulu, také známou jako kolagen. Ta podporuje růst vlasů.Eshop - ekodrogerie, byliny, potraviny

Eshop - ekodrogerie, byliny, potraviny

Životní styl - to nejlepší pro život

Životní styl - to nejlepší pro život